[05-Dec-2018 14:36:25 Etc/GMT-3] PHP Fatal error: Call to undefined function add_action() in /home/u7810630/public_html/wp-content/themes/author/inc/customizer.php on line 3 TV'de Spor | Yunus Yurduseven İçeriğe geç

Yeni Android Uygulama – TV’de Spor

Merhaba,

Daha önce severek kullandğım benzer bir uygulama vardı. Onun bi kaç gün sonra yayından kalkacağının açıklanması üzerine ben de uygulamanın bir benzerini, olmasını istediğim bazı özellikleri de ekleyerek tekrar yazdım.

TV’de Spor uygulaması Türk televizyonlarında canlı olarak yayınlanacak futbol, basketbol, tenis ve voleybol müsabakalarının hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacağı gibi bilgileri gösteren bir uygulamadır. Yayın bilgilerinin yanında istenilen bir müsabakayla ilgili bildirim mesajı gösterilmesini de sağlayabilirsiniz. Uygulama açıldığı anda ekrana gelen listeden istediğiniz bir müsabakayı tıkladığınızda bildirim ayarlama ekranı karşınıza gelir. Burada maçtan kaç dakika önce hatırlatma gösterilmesini istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Eğer aynı maç için uyarı saatini değiştirmek isterseniz aynı işlemi tekrar yaparak eski ayarınızı güncelleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uygulamanın Google Play Linki

Tarih:AndroidGoogle PlayProje

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: